Jump to content
SERVERIO IP: samp.storylife.lt:7777 Skaityti daugiau... ×
Vyksta atranka į medikų direktorių! Skaityti daugiau... ×

Lee_Sin

Direktorių prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  5
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

0

1 sekėjas

Apie Lee_Sin

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki, būsiu laikinasis Direktorių Prižiūrėtojas! Manau sutarsim.

 2. Lee_Sin

  Serverio Direktoriai

  Išrinkus naujajį direktoriu lentelė keisis. Policijos Departamento - Dom_Phantom [0/3] SWAT būrio - Nėra Medikų - Tikrasis_Liudvis [0/3] Dylerių - The_White [0/3] Taksistų - Frosty_Liftty [0/3] Fūristų - Red_Label [0/3] Mechanikai - Nėra Gaujos Grove Street - Gang_Titas [0/3] Ballas - Jerremy_Bradshaw [0/3] Kaikurie direktoriai bus nušalinti, ir perrinkti.
 3. Šablono taisyklės: # Nesikeikti. # # Nemeluoti. # # Papeikimas bus priimtas jei praėjo mažiau nei 24h, praėjus 24h papeikimas atmetamas. # Šablonas: 1# Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: 2# Kaltinamojo Vardas_Pavardė?: 3# Kokios kategorijos? [Direktorius / pavaduotojas]: 4# Kada tai nutiko?: 5# Kuo asmuo nusižengė?: 6# Įrodymai:
 4. Lee_Sin

  Direktorių Neaktyvumas

  Šablono taisyklės: # Nemeluoti. # # Nesikeikti. # # Neaktyvumą imti jei esate įsitikines jog būsite neaktyvus 24h ar ilgiau. # # Neaktyvumą imti galima tik 10 dienų. # Šablonas: 1# Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: 2# Kas palaikys tvarką firmoje kol jūsų nebus?: 3# Kiek laiko būsite neaktyvus?: 4# Kodėl būsite neaktyvus?:
 5. Direktorius ir pavaduotojas privalo būti: Aktyvus. Stengtis prižiūrėti savo firmos darbuotojus. Aktyvus forume bei žaidime. Direktorius / pavaduotojas privalo pakeites taisyklęs, informuoti firmos darbuotojus. Direktorius privalo išbūti 14 dienų, pavaduotojas 10 dienų savo pareiguose. Gerbti tiek firmos darbuotojus tiek serverio žaidėjus. Prieš baudžiant ar išmetant darbuotoją iš darbo privalo turėti įrodymus. Apie firmos veiklą, susirinkimą ir pnš, privaloma pranešti 24h ankščiau. Direktoriui ir pavaduotojui draudžiama: Išmesti ar skirti įspėjimus be priežasties. Priimti žaidėjus be atrankos [Nesvarbu ar tai draugas, brolis, sese ir pnš.] Puikuotis savo pareigomis prieš serverio žaidėjus. Imti kyšius iš žaidėjų. [Bet kokia parama, keliauja į darbo fondą] Iš darbuotoju imti / reikalauti pinigų. [Grąsinant jog išmesi ar įspėsi žaidėja] Neatsakyti į žaidėjų rašomus papeikimus. Neiimti pinigų iš darbo fondo [Mašinai, namui, verslui ar kitam dalykui] Daryti veiklą esant eventui / renginiui. Gaujos veiksme draudžiama, gydytis, teleportuotis, bėgti iš zonų ar veiksmų, tyčia žaisti naudojant ESC, būtį veiksmuose be darbinės aprangos, statyti transporto priemones prie veiksmo vietų, nukeliauti ar būtį zonos vietose kur negalima patekti be tam tikros transporto priemonės, draudžiama lįsti į kitos gaujos interjėrą ten šaudyti ar grobtį. Draudžiama daryti grobimą / veiksmą, nepraėjus 30 minučių, už 30 minučių kekviena gauja gali daryti veiksmą [Po viena]
×